close
Menu

EVERUN

ŁADOWARKI KOŁOWE EVERUN – SOLIDNA KONSTRUKCJA I EFEKTYWNA PRACA

 

Ładowarki kołowe to maszyny chętnie wykorzystywane w budownictwie, rolnictwie oraz przemyśle. Służą m.in. do rozładunku towarów i ich przemieszczania czy prowadzenia prac na wysokościach.

 

Ładowarki marki Everun to maszyny odpowiednie zarówno dla rolników, jak i firm budowlanych oraz przemysłowych. Dają one możliwość wykorzystania do pracy dodatkowego osprzętu, w tym: wideł do palet, pługu do ziemi czy śniegu, chwytaka do bel oraz zamiatarki ze zbiornikiem. Montaż potrzebnych narzędzi nie jest trudny, a ich zastosowanie nie wpływa na ograniczenie widoczności operatora. Wszystkie oferowane przez nas ładowarki zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort pracy, a ponadto odpowiadają obowiązującym na rynku europejskim standardom.

 

Ładowarki o przegubowym systemie skrętu , posiadają solidną konstrukcje podwozia która sprawia, że poruszają bez problemu na ograniczonym terenie i są jedne z najbardziej zwrotnych ładowarek przegubowych w swojej klasie. Konstrukcja ładowarek jest bardzo stabilna, są łatwe w prowadzeniu oraz zwrotne, posiadają system sterowania, który jest bardzo prosty i skuteczny. Ładowarki Everun są bardzo uniwersalnymi maszynami dla niemal każdego zadania.

 

Oferujemy chińskie ładowarki kołowe marki EVERUN, które są bardzo dobrze przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Maszyny są produkowane w Chinach, w mieście Qingdao. Ładowarki sprzedawane na rynek europejski są wyposażone w podzespoły, które odpowiadają wszystkim obowiązującym standardom. Przed sprzedażą maszyny są poddawane testom, a ponadto są objęte 18 miesięczną gwarancją. 

 

Ładowarki kołowe Everun z przegubowym systemem skrętu gwarantują widoczność przy podnoszeniu, jak i załadunku towarów. Wynika to z centralnego umieszczenia teleskopu, którym steruje się przy pomocy joysticka znajdującego się w kabinie operatora. Dodatkową zaletą przegubowej konstrukcji jest możliwość precyzyjnego ustawienia maszyny przy załadunku i rozładunku. Dzięki systemowi samopoziomowania obsługa wysięgnika jest bardziej precyzyjna, a automatyczna skrzynia biegów i mechaniczny napęd na 4 koła ułatwiają prowadzenie ładowarek.

 

Posiadamy profesjonalny serwis i zaplecze magazynowe części.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!