close
Menu

Logistyka części

Magazyn dealera

Magazyn dealera

Jesteśmy tam, gdy nas potrzebujesz, są tam też Twoje części. Dealerzy w 1900 lokalizacjach w całej Europie mogą dostarczyć 80% części tego samego dnia. Korzystając z naszego lokalizatora części, firmy dealerskie mają dostęp nawet do stanów magazynowych innych dealerów, ponieważ wysyłka od nich może być jeszcze szybsza niż z centralnych magazynów. Zawsze znajdujemy najszybszy sposób, aby przywrócić sprawność Twojej maszyny.

Europejskie Centrum Dystrybucji Części (EPDC)

Europejskie Centrum Dystrybucji Części (EPDC)

Mając do dyspozycji ponad 275 000 różnych części, ten olbrzymi magazyn o powierzchni 95 000 m2 mieści wszystko, począwszy od śrub do noży, a skończywszy na przenośnikach ślimakowych do kombajnów. Co więcej, części te magazynowane są przez minimum 10 lat po zakończeniu produkcji. Nie tylko jest ono duże, jest też szybkie – czas realizacji wynosi tylko dwie godziny od odebrania zamówienia do wysyłki, co zapewnia, że nawet zamówienia z późnego popołudnia dostarczane są następnego dnia.

Centrum Wsparcia Klienta

Centrum Wsparcia Klienta

Nasza rozbudowana sieć logistyczna jest koordynowana przez nasze nowoczesne centrum wsparcia klienta, które zapewnia, że 97% części jest dostarczanych zgodnie z planem. Zespół wsparcia klienta ma dostęp do wszystkich naszych magazynów i oddziałów w Europie i Stanach Zjednoczonych i może zamówić części nawet prosto z linii produkcyjnej naszych fabryk w Niemczech, Hiszpanii, Francji i Holandii.

Wsparcie w terenie

Wsparcie w terenie

Właściwa część na właściwym miejscu o właściwej porze czasami nie wystarcza. Dbamy także, aby nasi klienci otrzymywali właściwego pracownika technicznego do udzielenia profesjonalnego wsparcia w terenie. Pracownicy techniczni John Deere korzystają z najnowszego sprzętu diagnostycznego John Deere, dzięki czemu szybko rozwiązują problemy. Bez względu na to, czy posiadasz ciągnik, kombajn, sieczkarnię polową czy opryskiwacz – znajdziemy eksperta z certyfikatem gotowego do pracy dla Ciebie, gdy wystąpi taka potrzeba.

Pomożemy Ci w każdej sytuacji

Logistyka części

Możesz na nas polegać w każdej sytuacji. Twój dealer, jak nikt inny gotów jest służyć Ci pomocą w zakresie części. A jeśli na magazynie nie ma tego, czego potrzebujesz, będzie to dostępne w naszych europejskich magazynach części, w których przechowywanych jest ponad 275 000 różnych części gotowych do kolejnej dostawy.

Logistyka części undefined Banino undefined Hein Sp. z o.o.