MATEV

Bogactwo pomysłów i kreatywne myślenie zawsze były paliwem dla rozwoju przedsiębiorczości matev GmbH. Tym samym staliśmy się jednym z wiodących niezależnych producentów wysokiej jakości narzędzi dla techniki komunalnej i rolniczej. W tym zakresie koncentrujemy się na narzędziach do pielęgnacji trawników i pielęgnacji terenów zielonych.

Mając bogatą tradycję, matev od ponad 40 lat jest synonimem innowacyjnych narzędzi do zastosowań w obszarach wdrożeniowych, podnoszenia, koszenia, odsysania, zbierania, zamiatania, rozrzucania i przemieszczania. Linia produktów jest uzupełniona o podstawowe wyposażenie ciągnika, takie jak kabiny, solidne przednie podnośniki, wały WOM silnika, przednie błotniki i elementy hydrauliczne.

W centrali w Langenzenn, a także w węgierskiej filii, około 80 pracowników w działach Rozwoju / Projektowania / Produkcji / Montażu i Sprzedaży zapewnia trwałe innowacje, trwałe produkty wysokiej jakości oraz system obsługi zorientowany na klienta. Nasze produkty są dostępne za pośrednictwem wybranych wyspecjalizowanych dealerów. Naszymi klientami są gminy, usługodawcy, rzemieślnicy i osoby prywatne, a także właściciele obiektów sportowych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.