ISEKI

Zmieniamy dobre na lepsze

Profesjonalne produkty do pielęgnacji krajobrazu o utrzymania czystości – tym zajmujemy się w ISEKI od 1926 roku. Od tego czasu nasze portfolio stale rośnie. Aktualnie mamy w ofercie ciągniki rolnicze i komunalne, profesjonalne kosiarki do trawy oraz różnorodne akcesoria. W tym długim czasie rośnie też nasza wiedza o technologii i o klientach. Od samego początku ISEKI wykorzystuje każdą szansę na poznanie potrzeb użytkowników. Dzięki nowym technologiom, innowacyjnym produktom, dbałości o środowisko i zrównoważonemu rozwojowi w zakresie ekonomii, ekologii odnosimy sukces. Dziś ISEKI jest jednym z wiodących dostawców w Japonii i Europie i jest uznawany za wyspecjalizowanego producenta z kompletnym rozwiązaniem systemowym dla wielu klientów.

Masz specjalne potrzeby? Oczywiście!
ISEKI oprócz maszyn oferuje szeroką gamę osprzętów i akcesoriów. Są one łatwe do założenia i zwiększają zakres możliwych zadań. Czy jeden ciągnik może zmienić się z kosiarki w zamiatarkę, odśnieżarkę czy ładowarkę? Tak, to sprytny system. System ISEKI

Obietnica ISEKI

ISEKI oznacza kompetencję, długowieczność, zrównoważony rozwój, wysoką wartość odsprzedaży i maksymalną wydajność. Używamy wyłącznie materiałów i komponentów najwyższej jakości. Każdy produkt, zanim opuści fabrykę, jest dokładnie testowany pod względem staranności projektowania, niezawodności i jakości wytwarzania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13