O nas

Firma HEIN sp. z o.o. od 2005 roku znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej doświadczonych oraz wyspecjalizowanych firm w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji i regeneracji muraw sportowych, bieżni lekkoatletycznych, kortów tenisowych oraz innych obiektów sportowych.

 

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji terenów trawiastych na polach golfowych, boiskach, stadionach, rezydencjach domowych i terenach komunalnych. W swojej ofercie posiadamy szereg urządzeń które w profesjonalny sposób zadbają o Państwa tereny zielone.

 

Jesteśmy oficjalnym dealerem marek Iseki, Stiga, Milwaukee, Swardman, Agritec, Matev, Wiedenmann, Smithco, Turfco, Horger, Kranzle. 

 

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą różnego typu urządzeń, ale również szeroko pojętymi usługami dotyczącymi pielęgnacji terenów zielonych.
W ofercie firmy znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne do zadbania o przydomowe trawniki. Kupują u nas także instytucje lokalne, które przy pomocy zakupionego u nas sprzętu dbają o ogólnodostępne tereny zielone. Bogaty wybór różnego typu urządzeń pozwala dobrać optymalne rozwiązanie pod względem wydajności i zautomatyzowania.

Dużą grupę naszych klientów stanowią również zarządcy pól golfowych. Pielęgnacja tego rodzaju terenów wymaga zastosowania specjalistycznych urządzeń, ponieważ wysokość i rodzaj trawy na tych terenach ma znaczący wpływ na przebieg rozgrywek. Maszyny golfowe, które możesz u nas kupić pozwalają na wygodną pielęgnację dużych powierzchni przy zachowaniu pełnej precyzji cięcia. Oferujemy również urządzenia automatyczne, które ułatwiają opiekę nad tak dużym terenami, jakie stanowią pola do gry w golfa.

Szeroka oferta sprzętu do pielęgnacji zieleni

Ofertę kierujemy do odbiorców o różnych potrzebach. Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy bogaty wybór kosiarek, które sprawdzą się przy pielęgnacji małych trawników. Osoby o większych wymaganiach, m.in. związanych z koszeniem z pewnością zainteresują automatyczne maszyny samojezdne do pielęgnacji trawników lub wielofunkcyjne roboty.

 

Wiele urządzeń dostępnych u nas sprawdzi się idealnie przy opiece nad miejską zielenią oraz terenami komunalnymi. Wysoka jakość, jaką gwarantują nasi dostawcy sprawia, że zakupy u nas to inwestycja na lata, która z pewnością poprawi efektywność opieki nad trawnikami o różnej powierzchni.

Prowadzimy także serwis maszyn, w którym poddasz urządzenie naprawie gwarancyjnej i pogwarancyjnej, a także zlecisz przeprowadzenie przeglądu. Zachęcamy do poznania naszej bogatej oferty sprzętu do pielęgnacji zieleni. Jeżeli masz pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Dlatego zapraszamy do kontaktu każdego, kto jest zainteresowany zakupem urządzeń ogrodniczych najwyższej klasy.