Urządzenia ogrodowe

Kupując u nas kosiarkę, traktorek ogrodowy czy wertykulator stawiasz na najwyższą jakość oraz masz gwarancję opieki serwisowej w trakcie trwania gwarancji, a także profesjonalnych napraw pogwarancyjnych. W ofercie znajdziesz różnego typu urządzenia, dzięki którym koszenie, nawożenie czy kształtowanie zieleni stanie się wygodne i łatwe.

Sprzedaż i serwis maszyn jest główną częścią naszej działalności. W ofercie znajdziesz sprzęt wysokiej klasy, który sprowadzamy tylko od światowych producentów. Dbając o zadowolenie każdego z klientów, prowadzimy sprzedaż wyłącznie sprawdzonych maszyn, które zapewniają efektywną i komfortową opiekę nad roślinnością i przeprowadzanie prac związanych z pielęgnacją terenów zielonych.

Dystrybujemy też części do maszyn profesjonalnych. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni oraz profesjonaliści zajmujący się opieką nad polami golfowymi czy terenami komunalnymi. Zaufanie osób, które zawodowo zajmują się zielenią jest dla nas największym uznaniem. Wciąż poszerzamy asortyment dostępnych urządzeń, aby wychodzić naprzeciw potrzebom odbiorców.

Wyświetlanie 1–48 z 57 wyników