Serwis i przeglądy kosiarek w Trójmieście

Usługi serwisowe

John Deere to urządzenia najwyższej klasy, jednak każda maszyna niekiedy może wymagać konserwacji lub naprawy. Dlatego jako autoryzowany dealer tej marki prowadzimy również serwis kosiarek w Trójmieście. Dzięki bardzo dobremu zapleczu sprzętowemu szybko i kompleksowo zajmiemy się uszkodzonym sprzętem. Nasi specjaliści zdiagnozują problem, a dzięki stałemu dostępowi do części do maszyn profesjonalnych, szybko go usuną, byś mógł jak najszybciej znowu korzystać ze swojego urządzenia. Nasz serwis kosiarek w pomorskim oferuje:

  • dostępność części zamiennych w 24 godz. przez 6 dni w tygodniu,
  • termin realizacji zamówienia w 48 godziny (zamówienie do 12 godz.),
  • zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przeprowadzamy również okresowe przeglądy kosiarek, które są niezwykle istotne, jeśli chcesz zachować swoje urządzenia jak najdłużej w dobrym stanie. Regularne przeglądy pozwalają wykryć nawet drobne nieprawidłowości i szybko usunąć ich przyczynę. Warto poddawać sprzęt kontroli nawet, jeśli nic nie wskazuje na jego usterkę. Tylko regularne przeglądy kosiarek dają pewność, że każdy element sprzętu jest zadbany.

Profesjonalne ostrzenie wrzecion

Proponujemy również usługę w postaci ostrzenia wrzecion. Jest to niezbędny zabieg, by kosiarka zachowała pełną efektywność cięcia. Wrzeciona tępią się podczas pracy, dlatego poddanie ich ostrzeniu przywróci optymalną wydajność urządzenia. Dysponujemy profesjonalną maszyną, która w precyzyjny sposób wykonuje to zadanie.

Skorzystasz u nas z serwisu kosiarek, który jest zapewniony w gwarancji, a także – w razie potrzeby – z napraw pogwarancyjnych. Jeśli używasz sprzętu marki John Deere, pamiętaj, by oddawać go jedynie do autoryzowanych punktów serwisowych, które zapewniają oryginalne części zamienne. Masz pytania dotyczące konserwacji sprzętu? Nasi technicy pozostają do Twojej dyspozycji.