Znajdź rozwiązanie finansowe najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb

Zawsze interesowało nas, czym zajmują się nasi Klienci i jak wygląda ich codzienna praca: rynki, na których działają, maszyny, z których korzystają i wyzwania, jakim stawiają czoła. Dzięki temu dzisiaj jesteśmy w stanie oferować szybkie i wygodne opcje finansowania dostosowane do Twoich potrzeb i portfela. Wiemy bowiem, że lepsze maszyny pozwalają Ci rozwijać Twój biznes.

Nasz cel jest prosty: wspierać Cię przy zakupach maszyn, których potrzebujesz, aby Twój biznes mógł rozwijać skrzydła.

 

Kredyt - najprostsza droga do własnej maszyny

To prostsze, niż myślałeś: raty z korzystnym oprocentowaniem, od 0% wpłaty własnej.

W ten sposób możesz korzystać ze swojej nowej maszyny, a koszt jej zakupu jest rozłożony na raty dostosowane do Twoich możliwości i profilu działalności.

Nic prostszego: Stały harmonogram spłat, żadnych niespodzianek, a na koniec okresu zostajesz właścicielem maszyny.

Leasing - szybki start na każdą kieszeń

Tak samo, jak w przypadku kredytu, płatności dokonuje się regularnie w ratach o stałej wysokości. 

Leasing trwa zwykle 3 – 7 lat. Po upływie okresu umowy możesz stać się właścicielem maszyny po uiszczeniu opłaty końcowej (tzw. wykup) lub też zwrócić maszynę do firmy leasingowej. Opcja ta pozwala Ci więc od razu korzystać z nowej maszyny – wystarczy uiszczenie niewysokiej opłaty wstępnej, a później opłacanie stałych rat, które ułatwią Ci planowanie budżetu.

Podsumowując: leasing wymaga niewysokiej opłaty wstępnej i cechują go stałe raty oraz możliwość korzystania z maszyny bez konieczności nabywania jej na własność.